Що ми пропонуємо:Deutsch1-300x225

1. Загальний курс підготовки:

Загальний курс підготовки є першим та основним кроком на шляху вивчення німецької мови який орієнтований на різні рівні володіння німецькою мовою.

  • отримати практичні навики по трьом основним направленням підготовки: говоріння, читання, письмо.                         
  • вивчення німецької мови: граматика, розмовна мова, слухання, аудіювання, читання.
  • інтенсивний курс вивчення, який включає в себе заняття в класі та різнопланову самостійну роботу.
  • знайомство з культурою німецькомовних країн та їх мовними особливостями.
  • індивідуальне планування занять для кожного клієнта.
  • постійний моніторинг успішності для корегування Вашого індивідуального плану занять.
  • повний супровід самостійної роботи позакласних занять.
  • інтегрування Вашого курсу підготовки до Ваших повсякденних потреб (шкільна програма, університетські заняття чи інші направлення Вашої діяльності).

2. Професійна  направленість — найвищий ступінь загального курсу підготовки. Можливо за умови володіння німецькою мовою на високому рівні. 

3. Корпоративні курси —  під час яких Ваші робітники отримають системні знання мови, практичні навики та вміння застосовувати німецьку мову в бізнес процесах:

  • Ділова німецька, бізнес-лексика, правила та практика ведення документообігу, навики ведення переговорів, особливості переддоговірної і договірної роботи німецькомовних країн і багато іншого з області міжнародного права і міжнародних відносин.
  • Ділова етика, деонтологія, термінологія специфікацій технічних направлень діяльності в німецькомовному просторі та інші секрети технічної сфери німецької мови.

4. Фонетичний курс —  направлений на вивчення звукової будови мови та розмовної мови. Під час вивчення курсу Ви отримаєте практичні навики вірної побудови розмовної мови,  1410955377_194851_10-300x190оволодієте закономірностями з’єднання звуків в мовний ланцюг. Серед результатів даного курсу ми виділяємо поставлену та відпрацьовану артикуляцію та дикцію. Особливу увагу в рамках даного фонетичного курсу надається анатомно-фізіологічному (артикуляційному) та функціональному (фонологічному) аспекту практичних занять вивчення мови та побудови мовних ланцюжків. Курс призначений як для початківців, так і для більш досвідчених людей. Даний курс є незамінним помічником для вироблення «академічної» мови і побудови мови за професійним спрямуванням.

 

Як ми це робимо:

Індивідуальні заняття — направлені на забезпечення максимального зосередження та отримання максимальної інформації і результативності від занять. Цей вид занять передбачає повну концентрацію викладача на роботі виключно з Вами та на супроводі Вашого індивідуального плану.

Групові заняття — передбачають вивчення мови в групах 3 — 5 людини (не більше 6). Викладач забезпечує відкритість та всебічний розвиток кожного учасника групових занять. Групові заняття дозволять Вам познайомитися з новими людьми, отримати додаткові навички роботи та спілкування в групах .

 

Скільки це коштує:

Вартість занять (грн.) з людини

Найменування курсу Індивідуальне заняття Парне заняття
(дует)
Групові заняття
Загальний курс підготовки 250 150 100
Підготовка за професійним спрямуванням 280 160 120
Корпоративні курси 300 170

350 вся група

Фонетичний курс 280 150 120


Можливе корегування часу проведення занять.  За детальнішою інформацією звертайтеся до адміністратора.

Час проведення занять в групах визначається індивідуально та корегується відповідно до  побажань клієнтів.

Набір у групи проводиться за результатами вступної співбесіди та складанням індивідуального плану навчання.

 

dlya-sajta-izuch.-yazykov-ukr