Діти — це квіти життя, продовження кожного з нас! Хіба може бути щось ніжніше ніж турбота батьків про своїх дітей, рішучіше ніж захист своїх чад, щиріше ніж бажання передатиchildren-english-class-300x141 особистий досвід нащадкам і навчити кращому!

Розуміючи Ваші бажання і слідуючи Вашим прагненням, наша команда свідомо бере на себе соціальну відповідальність доносити Вашим дітям все найкраще і необхідне, що може дати вивчення англійської мови.

Високі стандарти нашої роботи, вміння і досвід наших викладачів, визнання нашого центру — це лише частина того, чим ми готові поділитися з Вами для впевненості в успішному майбутньому Ваших дітей.

Заняття по 90 хв (1 година 30 хв)

Вартість заняття (грн.) з людини
Індивідуальні заняття Парні заняття (дует) Групові заняття
250 150 100

 

Заняття по 60 хв (1 година)

Вартість заняття (грн.) з людини
Індивідуальні заняття Парні заняття (дует) Групові заняття
170 130 80

 

Заняття по 30 хв 

Вартість заняття (грн.) з людини
Індивідуальні заняття Парні заняття (дует) Групові заняття
90 60 45

 

Чому саме до нас:

  • ефективність — результатом кожного заняття є нові знання дитини, які методично повторюються, закріплюються та оновляються до повного засвоєння та розуміння матеріалу дитиною.
  • індивідуальний підхід — процес навчання будується навколо індивідуальних особливостей кожної дитини, її прагнень та захоплень. Наша команда розвиває таланти та допомагає відкрити найкраще та унікальне в дітях.
  • групи не більше 6 людей — для  зручності дітей ми створюємо групи по 3-5 людини
  • моніторинг успішності — викладач на кожному занятті визначає успішність засвоєння матеріалу дитиною.
  • зворотній зв’язок — після кожного заняття батьки отримують електронний лист про зміст заняття, домашнє завдання та результати роботи на занятті дитини.
  • визнані професіонали — всі викладачі центру є носіями мови та лексики, мають  досвід проживання, навчання та роботи в Європі та Америці.
  • інвестування в майбутнє — наша команда не просто дає знання в сфері англійської мови та культури, але і капіталізує успішне «завтра» Вашої дитини.

Турбота, тепло, затишок, чесність, відкритість — наші путівники при побудові програми для Вашої дитини.

Зосередженість та ефективність — це те, на чому ми  будуємо шлях Вашої дитини до результативного вивчення мови.

 

thank_you-150x150

Можливе коректування часу проведення занять. Детальну інформацію уточнюйте у адміністратора.

Час проведення занять в дитячих групах визначається індивідуально для кожної групи і коригується виходячи з побажань клієнтів.

Набір в групи проводиться за результатами вступної співбесіди і складання індивідуального плану навчання дитини.

Наша інноваційна методика дозволить дітям впевнено пройти лабіринти англійської мови. Тому наші викладачі у своїй роботі використовують апробовані досягнення сучасної педагогіки і сертифіковані матеріали освітнього простору не тільки України, але і європейських країн.

Передові методики роблять нас сучасними і актуальними, наші моральні цінності й підвалини — роблять нас унікальними серед кращих!

 

dlya-sajta-izuch.-yazykov-ukr