bykЩо ми пропонуємо:

1. Загальний курс підготовки:

Загальний курс підготовки є першим і основним кроком на шляху вивчення іспанської мови, орієнтований на різні рівні володіння іспанською мовою.

 • отримання практичних навичок за трьома основними напрямками підготовки: говоріння, читання, письмо.
 • вивчення іспанської мови в плані граматики, розмовної мови, слухання, аудіювання, читання.
 • інтенсивний курс вивчення, який включає в себе заняття в класі і різнопланову самостійну роботу поза класом.
 • знайомство з культурою іспано-мовних країн і їх мовними особливостями, введення в культурознавство Іспанії.
 • індивідуальне планування занять під кожного клієнта.
 • постійний моніторинг успішності для коригування Вашого індивідуального плану занять.
 • повний супровід самостійної роботи поза класних занять.
 • інтегрування Вашого курсу підготовки до ваших повсякденних потреб (шкільна програма, університетські заняття або інші напрямки Ваших занять).
 • заняття з викладачами, носіями іспанської мови.

2. Професійна спрямованість – як одна з вищих ступенів загального курсу підготовки. Можлива за умови наявності високого рівня володіння іспанською мовою.

3. Корпоративні курси – в ході яких ваші співробітники отримають системні знання мови, практичні навички та вміння застосування іспанської мови в бізнес-процесах:

 • Ділова іспанська, бізнес-лексика, правила і практика ведення документообігу, навички ведення переговорів, особливості переддоговірної і договірної роботи іспаномовних країн і багато іншого з області міжнародного права і міжнародних відносин.
 • Ділова етика, деонтологія, термінологія специфікацій технічних напрямків діяльності в іспано-мовний простір і інші секрети технічної сфери іспанської мови.

4. Фонетичний курс – спрямований на вивчення звукового будови toreodorмови і розмовної мови. В ході вивчення курсу Ви отримаєте практичні навички вірної побудови розмовної мови, опануєте закономірностями з’єднання звуків в мовний ланцюжок. Серед результатів цього курсу ми виділяємо також поставлену і відпрацьовану артикуляцію і дикцію. Особлива увага в рамках цього фонетичного курсу приділяється анатомо-фізіологічного (артикуляционному) і функціональним (фонологічних) аспекту практичних занять вивчення мови і побудови мовних ланцюжків. Курс призначений як для початківців, так і вже більш досвідчених людей. Цей курс є незамінним помічником для вироблення «академічної» мови і побудови мови за професійним спрямуванням діяльності.

 

soborЯк ми це робимо:

 • Індивідуальні заняття — спрямовані на забезпечення максимальної зосередженості і отримання максимальної інформації і результативності від занять. Даний вид занять передбачає повну концентрацію викладача на роботі виключно з Вами і на супроводі Вашого індивідуального плану.
 • Групові заняття — передбачають вивчення мови в групах 3 — 5 людини (не більше 6). Викладач забезпечує відкритість і всебічний розвиток кожного учасника групових занять. Групові заняття дозволять Вам познайомитися з новими людьми, отримати додаткові навички роботи в групах і постановки розмови з людьми.

 

Скільки це коштує:

Найменування курсу Вартість занять (грн.)     за людину
Індивідуальні заняття Парні заняття (дует) Групові заняття
Загальний курс підготовки 250 150 100
Підготовка за професійним спрямуванням 280 160 120
Корпоративні курси 300 170 350 вся група
Фонетичний курс 280 160 120

 

НАБІР В НОВІ ГРУПИ ТИМЧАСОВО НЕ ПРОВОДИТЬСЯ.

Детальну інформацію уточнюйте у адміністратора.

Час проведення занять в групах визначається індивідуально для кожної групи і коригується виходячи з побажань клієнтів.

Набір в групи проводиться за результатами вступної співбесіди і складання індивідуального плану навчання.

 

dlya-sajta-izuch.-yazykov-ukr