Ми пропонуємо Вам корпоративні курси вивчення англійської мови, під час яких Ваші співробітники отримають системні знання мови, практичні навички та вміння застосування англійської мови в бізнес-процесах.

Вартість заняття (грн.) з людини
Індивідуальні заняття Парні заняття (дует) Групові заняття
300 170 350 — вся група
  • Діловий англійська, бізнес-лексика, правила і практика ведення документообігу, навички ведення переговорів, особливості переддоговірної та договірної роботи англомовних країн і багато іншого допоможе закріпити наш викладач, фахівець у галузі міжнародного права і міжнародних відносин.
  • Ділова етика, деонтологія, термінологія специфікацій технічних напрямків діяльності в англомовному просторі й інші секрети технічної сфери англійської мови допоможе Вам освоїти і закріпити на практиці наш викладач, професійний і сертифікований перекладач, носій живої сучасної англійської мови.

Час проведення занять з корпоративними клієнтами визначається індивідуально, і коригується виходячи з побажань клієнта.

Місце проведення корпоративних занять визначається виходячи з побажань і можливостей клієнта. Заняття можуть проводиться на об’єктах клієнта, або в приміщеннях Центру «British Insight Science».

 

Пітер Друкер писав «Організація формує людей, вона або розвиває їх, або псує». Наш успіх формування ділових навичок у сфері корпоративних напрямів вивчення англійської мови підтверджується сертифікатами про визнання партнерів і клієнтів.

 

dlya-sajta-izuch.-yazykov-ukr