konstitutsionnyiy-sud-ukrainyiПропонуємо Вам долучитись до спеціалізованого курсу «Англійська мова для юристів» (Legal English).

Для тих, хто крокує по житті разом з юриспруденцією та правознавством цей курс є необхідним та корисним, інакшими словами «must do».

Ключові правові терміни та лексика, необхідна граматика, ситуативне мовлення, юридичний етикет, а також багато корисних порад та рекомендацій – усе це Ви зможете освоїти, відвідуючи цей курс.

Початок курсу 21 листопада.1_zvkjw2a_1469772800

 

Legal English

Спеціалізований курс «Англійська мова для юристів» спрямований на вивчення особливостей володіння та використання англійської мови як мови права. Курс розрахований на правників що вже володіють певною мовною компетенцією та бажають поглибити свої знання саме в області юридичної англійської.

Курс охоплює юридичні теми з усіх галузей національного та міжнародного законодавства та більшості галузей матеріального та процесуального права.

Навчання відбувається у трьох головних напрямках.

По-перше, під час проходження курсу правники знайомляться з специфікою автентичних англомовних правничих документів (договорами, статутами, тощо). Через спеціально розроблені вправи правникам пропонується зробити наступний за складністю крок у вивченні англійської мови права – оволодіти навичками зі складення англомовних правничих документів основних видів (договорів різного типу, статутів, подань, розписок різного типу, клопотань, позовів тощо).

По-друге, правники матимуть змогу навчитися компетентному письмовому спілкуванню. Адже відомо, що одним з основних обов’язків юристів є письмове спілкування та надання письмових консультацій клієнтам. Саме тому під час проходження курсу правники, за допомогою автентичних юридичних листів, вивчать кліше та обороти ввічливості а також навчаться логічно письмово висловлювати свою думку.

По-третє, курс має комунікативну спрямованість, адже юристи доволі часто повинні усно спілкуватися з клієнтами та пояснювати різноманітні юридичні позиції послідовно та логічно. Тому курс є насичений комунікативними та інтерактивними завданнями та рольовими іграми за допомогою яких правники відпрацьовують нову лексику та граматику а також тренують навички говоріння.

fb_like_en

Курс спланований на широкій базі автентичної юридичної документації, а також за допомогою джерел провідних освітніх програм Європи та Північної Америки.

Заняття проводяться у групах  4 – 6  людей.

Тривалість курсу

Вартість курсу (грн.) з людини

заняття*

тижні

академічні години

24

12

48

2500

*тривалість кожного заняття 1 година 30 хвилин.

 

Початок курсу 21 листопада

Заняття проходитимуть кожного понеділка о 20:00 та кожної середи о 20:00

 

Слухачі цього курсу отримують у подарунок безкоштовні заняття у розмовному клубі «ENGLISH Speaking club» на весь час навчання.

 dlya-sajta-izuch.-yazykov-ukr