Терміново потрібно знати англійську мову, а часу обмаль ?!
Якщо Ви хочете вчитися та готові до інтенсивних занять, то  курс «Літній інтенсив» —  чудова можливість за 2 місяці опанувати програму, яку зазвичай проходять 4 місяці!

Як це відбуватиметься:

• Заняття тричі на тиждень;
  • Міні-групи (від 3 до 6 осіб);
  • Безкоштовні навчальні матеріали;
  • Максимум розмовної практики;

Курс «Living skills»
Опис курсу: Зібралися у відпустку до іншої країни, але не впевнені що Вам буде комфортно відпочивати не до кінця розуміючи що відбувається навколо? Вирішення проблеми є. Інтенсивний курс під назвою «Living skills». Курс передбачає вивчення необхідної інформації яка потрібна для розуміння та адаптації в англомовному середовищі при таких ситуаціях:
- Поведінка в аеропорту;
-Бронювання та  спілкування з представниками  готелю;
-Ситуації в ресторані, кафе;
-Екскурсії;
-Покупки в магазині та безліч інших життєвих ситуацій.

Початок занять: з 13 червня 2016 року.

Рівні для початку підготовки Тривалість курсу Загальна кількість занять Кількість занять на тиждень Кількість годин на тиждень Ціна курсу       Розклад занять
Beginner, Elementary 5 тижнів 15 3

(1 заняття=

3 години)

2500 грн понеділок,середа,п’ятниця о 14:30

вівторок,четвер,п’ятниця о 08:00

Курс «Ділова англійська»
Опис курсу:
Знання англійської мови покращує кар’єрні перспективи у всіх професійних сферах.Тому інтенсивний курс є чудовою можливістю досягнути нових вершин  за короткий проміжок часу.  Інтенсивний курс передбачає зосередження уваги на моментах які потрібні для ведення ділових справ:
 — написання резюме, звітів, заяв;
 — підготовка презентацій;
 — спілкування з діловими партнерами по телефону;
 —  участь у ефективному переговорному процесі при ділових зустрічах, конференціях, семінарах;
 — інтерпретація графіків та діаграм та багато  іншого.

Початок занять: з 13 червня 2016 року.

Рівні для початку підготовки Тривалість курсу Загальна кількість занять Кількість занять на тиждень Кількість годин на тиждень Ціна курсу Розклад занять
Upper-Intermediate
6 тижнів 18 3 6
(1 заняття=2 години)
3000 грн вівторок, четвер,п’ятниця
о 9:30

Курс «Intensive General English»

Опис курсу: Інтенсивній курс всебічного вивчення англійської мови. Увага приділяється граматиці, спілкуванню, аудіюванню, читанню. Також раз на тиждень студенти зможуть вільно відвідувати speaking club з носієм мови.
Початок занять: з 13 червня 2016 року

Upper-Intermediate
5 тижнів 15 3 9
(1 заняття=3 години)
2500 грн понеділок, середа, п’ятниця о 12:30

понеділок, середа, п’ятниця о 15:30

Курс «Англійська для школярів»
(від 13 до 17 років)

Опис курсу:Чудова можливість підтягнути загальні  знання англійської мови на час літніх шкільних канікул. Заняття передбачають вивчення мови  в інтерактивній формі. На заняттях діти також ознайомляться з основами англійської літератури, звичаїв та культури англомовних країн. Оскільки кількість дітей в групі є від 3 до 6, то заняття проходять інтенсивно, пізнавально та з користю до запам’ятовування нової інформації.

Початок занять: з 13 червня 2016 року

Beginner,